Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед учасників осві

Алгоритм дій

на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з реєстрацією випадків захворювання на короновірусну хворобу серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти

В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ДИТИНИ З ОЗНАКАМИ ХВОРОБИ

1.Вчитель  телефоном інформує чергового адміністратора , чергового вчителя.

2.Черговий вчитель забирає дитину до ізолятора та повідомляє прибиральницю про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.

3. Дітей класу ізолюють (припиняється рух дітей по школі)

4.У разі потреби черговий адміністратор викликає медичну допомогу.

5.Прибиральниці дезінфікують приміщення.

6.Черговий адміністратор інформує батьків та засновника закладу освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами.

7. Засновник закладу освіти або директор школи інформує управління Держпродспоживслужби.

8.Вчитель/класний керівник проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.

9.Діти з класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

10.Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються на навчання. Якщо тест підтверджує COVID-19, діти переходять на дистанційне навчання на два тижні.