Дозвіл працівників закладу освіти

Шановні працівники Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст.!

В зв’язку із публікаціями у  шкільній, районній газеті та сайті школи, з’явилася можливість опублікувати фото, відео або Ваші творчі  роботи  у мережі Інтернет та у засобах  масової інформації. Це може бути творча робота,  зображення, фотографії або  відеоролики з Вашою участю  ,  застосовані у проекті на місцевому, Всеукраїнському чи на міжнародному рівнях. Люди у всьому світі з доступом до мережі Інтернет будуть  мати  можливість  побачити Ваше фото   або відео з Вашою  участю.

Ми  плануємо  публікувати такі матеріали та документи лише з Вашого  письмового дозволу. Для цього  нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та  відеоматеріалів ,   а  також  дозвіл на публікацію Ваших творчих робіт із зазначенням  імені автора  та першої літери прізвища.

Дякуємо  за Ваше співробітництво!

Розміщуючи Ваші роботи, або  фото чи відео,  на яких  будете Ви , ми будемо керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати  матеріали із зазначенням  номеру Вашого  телефону , адреси чи  прізвища.
  • Заборонено публікувати  матеріали, які містять  будь – яку інформацію,  що вказує на Ваше місце розташування  у точний  період часу.
  • Заборонена  публікація матеріалів, які містять небажану інформацію, прямі чи  опосередковані посилання на подібний  матеріал.
  • Перед публікацією робота буде розглянутою та схваленою адміністрацією.

Дозвіл працівника Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст.

Я, _____________________________________________________________________

надаю дозвіл  публікувати  мої матеріали в Інтернеті, в засобах масової інформації відповідно до правил.

Поставте відмітку в рядку з матеріалами, які, на Ваш погляд, бажані  для публікації в Інтернеті або в ЗМІ:

_________ Ім’я працівника

_________ Ваші особисті фотографії

_________ Ваші фотографії ( під час робочого дня  та заходів)

_________ Групові фотографії зі школи

Підпис :______________ Дата:_____________________

Цей дозвіл буде дійсним до  тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.

У разі виникнення проблем, пов’язаних з публікацією матеріалів в Інтернеті або ЗМІ, Ви можете зв’язатися з  адміністрацією школи.

Дозволи та згоди на обробку персональних даних працівників закладу  освіти