Дії керівника закладу освіти

Дата: 07.02.2023 20:29

Дії керівника закладу освіти

Невідкладно: У разі потреби викликати швидку медичну допомогу.

Упродовж доби: Повідомити територіальному органу (підрозділу) Нацполіції, принаймні одному з                                          батьків або іншому законному представнику дитини, яка стала стороною булінгу.

Упродовж 3-х робочих днів: Скликати замідання комісії з розгляду випадку булінгу.

Упродовж 10-ти робочих днів: Комісія розглядає заяву або повідомлення про булінг і ухвалює                                                                     рішення.

Строки неренгламентовані: повідомити службі у справах дітей про булінг задля соціального захисту                                                    дитини, що стала стороною булінгу, з'ясування причин, які призвели до                                                      булінгу та вжиття заходів для їхнього усунення;

повідомити центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для                                                              оцінювання потреб сторін булінгу, визначення соціальних послуг і                                                                методів соціальної роботи, надання психологічної підтримки та                                                                    соціальних послуг.