День пам'яті жертв голодоморів

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

18:10 02.01.2020

До дня захисника України та до Дня українського козацтва в школі відбулися «Козацькі забави» - змагання між командами хлопців 8 і 9 класів. Цікаво були представлені назви та емблеми команд – «Спарта» та «Стріла».

21:25 14.12.2019

З 15 по 18 жовтня в школі пройшов тиждень початкових класів.

З 15 по 18 жовтня в школі пройшов тиждень початкових класів. Вчителі початкових класів організували цікаві заходи для своїх учнів. Було проведено конкурс малюнків «Намалюй країну барвінкову», конкурс аплікацій «Мій улюблений герой», розучування різноманітних народних ігор, спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні!»

21:22 14.12.2019