Благодійний ярмарок

13 і 14 грудня в Староолександрівській гімназії відбулася благодійна ярмарка, під час якої діти збирали кошти для ЗСУ на дрони. Було зібрано 8 тисяч гривень. Всі діти, починаючи від 1 класу і до 9 класу, а також вчителі, взяли активну участь. Ми щиро дякуємо нашим учням, їх батькам та вчителям, за чудові смаколики, різні вироби,які вони підготували для продажу. Все пройшло дуже добре. Зібрано 8200грн Всі зібрані кошти  передані на потреби ЗСУ.

12:08 03.01.2023

Сітки для військових

Наша допомога нашим воїнам-захисникам не перестає бути нагально потрібною, навіть навпаки – зараз ще більш необхідною. Зокрема, не зменшується і потреба в маскувальних сітках – тож ми придбавши сітку і матерію, яку нам дала мама одного з наших воїнів і яку принесли самі, ми всі разом виготовляємо зимові маскувальні сітки

12:05 03.01.2023

300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди

До 300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди в Староолександрівській гімназії було проведено виховний захід "Григорій Сковорода - мислитель, літератор, філософ, мандрівник".

12:02 03.01.2023